بستن منو
اتمام موجودی فروش اینترنتی
جهت تهیه این کتاب به کتابفروشی های معتبر و بازارکتاب (میدان انقلاب) مراجعه فرمائید.

کتاب کپی برابراصل، بهترین کتاب در ماه های آخر آمادگی برای کنکور ورود به مدارس استعدادهای درخشان (تیزهوشان) است.

این کتاب شامل ۱۰ آزمون شبیه سازی شده کامل به همراه کنکور تیزهوشان ۹۶-۹۵ است که براساس آخرین تغییرات دفترچه ی ثبت نام آزمون ۹۷-۹۶ (۳۰ درصد پنجم+۷۰ درصد ششم) توسط برترین اساتید تیزهوشان کشور طراحی گردیده است.

داوطلب می تواند هرکدام از آزمون های این کتاب را مانند یک کنکور واقعی تیزهوشان درنظربگیرد و طبق دستورالعمل داخل کتاب، آن آزمون را از خودگرفته و سپس آن را تصحیح و با استفاده از پاسخنامه تشریحی و نکته های مهم گفته شده، ضعف ها و مشکلات خود را برطرف نموده و مهارت های آزمون دهی و مدیریت زمان خود را افزایش دهد.

 توصیه هایی جهت استفاده حداکثری از کتاب «کپی برابر اصل» انتشارات مرکز رویش استعدادهای جوان (قیاس) :

۱- در این کتاب یازده مرحله آزمون شبیه سازی شده تیزهوشان قرار داده شده است که داوطلبان آزمون تیزهوشان می توانند هر یک از آنها را در بازه های زمانی متفاوت آزمون دهند.

۲- جهت افزایش مهارت های آزمون دهی دانش آموزان، توصیه می شود تا در هنگام آزمون دادنِ هر یک از آزمون های کتاب کپی برابر اصل، شرایط آزمونی برای دانش آموز فراهم شود. به طور مثال، حتماً دانش آموز پشت میز و روی صندلی نشسته و آزمون دهد. مدت زمان برگزاری آزمون حتماً رعایت شود و سر موعد آزمون به پایان رسد. در هنگام آزمون دهی، هیچکس پاسخگوی سوالات دانش آموز نباشد و ...

۳- پس از هر آزمون، نمرات دانش آموز طبق فرمول استاندارد محاسبه شود.

۴- اشتباهات دانش آموز بررسی شده و سعی در برطرف نمودن آنها (با مراجعه به جزوات و کتاب ها) شود.


جهت تهیه این کتاب به کتابفروشی های معتبر و بازارکتاب (میدان انقلاب) مراجعه فرمائید.

مطالب مرتبط ...