بستن منو

 

معرفی جعبه مهمات :

jabe mohemat tizhoshanبا توجه به حجم بالای تقاضاهای دریافتی بویژه از سوی آن دسته از اولیاء دانش آموزانی که موفق به شرکت در کلاسهای تیزهوشان نشده بودند، مرکز رویش استعدادهای جوان در جهت پاسخگویی به این عزیزان و سایر علاقمندان، تصمیم به ارائه کتاب های آموزشی خود در قالب یک پکیج آموزشی گرفت.

این بسته که تحت عنوان "جعبه مهمات" تهیه گردیده است، کلیه مطالبی که در کلاس ها ارائه می گردد در قالب کتب منتشر شده از سوی این مرکز جمع بندی شده است.

این مطالب شامل دروس ریاضی، علوم، ادبیات، هدیه های آسمانی، قرآن، اجتماعی، تفکر و پژوهش و همچنین محاسبات سریع ریاضی می باشد.

کتب موجود در این بسته شامل نکات مهم، تست های طبقه بندی شده آزمون های تیزهوشان، نمونه دولتی و مدارس برتر سال های پیشین می باشد.

لازم به ذکر است کتاب محاسبات سریع موجود در این بسته، حاوی آموزشهای متنوع درخصوص محاسبه سریع چهار عمل اصلی ریاضی است که به نوبه خود کاربرد آن در کلیه آزمونها بویژه آزمونهای تستی که نیازمند سرعت عمل می باشد (تا کنکور) تداوم خواهد داشت.

لیست کتب موجود در این بسته : آموزش محاسبات سریع ریاضی، بانک پرسشهای چهارگزینه ای ریاضی ششم، بانک پرسشهای چهارگزینه ای علوم ششم، نکات مهم ریاضی ششم، نکات مهم علوم ششم، ادبیات ششم، دروس عمومی ششم و کتاب کی بهتر از شما (مشاور تحصیلی فرزند خود باشید) .

jabe mohemat tizhoshan2

 

 

 

ارسال این بسته در سطح کشور رایگان است.

 

 

دانش آموزانی که قصد خرید برخی از کتب داخل پکیج را دارند  اینجا کلیک نمایند.

 
 
 

مطالب مرتبط ...